• 08:00- 20:00
  • İstaston Mah. Cumhuriyet Cd. No:69 İlkadım / Samsun
  • +90 542 824 00 12

Hakkkımızda

İlk önce müşreri memnuniyeti !
iletisimamkk

SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ

Firmamız 2002 yılında Samsun da kurulan resmi bir rent a car firmasıdır.20 kişilik uzman kadromuz ile 13 yıldır hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız.42 adet araç filomuz ile sizlere samsun oto kiralama hizmeti vermeye devam ediyoruz.Havaalanı hizmetimiz yaklaşık 4 yıldır sorunsuz bir şekilde sürmektedir.

Samsun Araç Kiralama paradan önce müşteri memnuniyetine önem vermektedir.Bugün geldiğimiz konumu müşterilerimize verdiğimiz profesyonel hizmete borçluyuz.Müşterilerimizden aldığımız güzel yorumlar bizim en büyük desteğimizdir.Siz hala bizden araç kiralamadıysanız çok şey kaçırdınız.Hemen iletişim sayfamızdan bizlere ulaşıp rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Samsun Havaalanı Araç Kiralama hizmetimiz şoförlü olmakla beraber, rezerve yaptığınız arabanız ayağınıza kadar gelmektedir.Tek yapmanız gereken sitemiz üzerinden rezervasyon yapmak veya üst kısımdaki telefondan müşteri temsilcimizi arayarak iletişim sağlamaktır.

NEDEN BİZ?

Çünkü tam 16 yıldır müşterilerimiz memnuniyeti bizi ayakta tuttu.Gerek fiyatlar olsun gerek araçların performansları hep müşterilerimizin istediği gibi oldu.Sende Samsun Havaaalanı Oto Kiralama nın bünyesine katılarak hayatını değiştirebilirsin.

  • Haftada bir gün araçların bakımı.
  • Bütün araçlarda Navigasyon.
  • 7/24 Müşteri desteği.
  • Havaalanına şoförlü şoförsüz araç teslimi,
  • Her zaman Müşteri Memnuniyeti.

SAMSUN HAVAALANI ARAÇ KİRALAMA

SIKÇA SORULAN SORULAR

Rezervasyon yaptıkdan 30 dakika sonra ister ofisimize gelerek aracınızı teslim alabilirsiniz!

Telefonla bizleri ayarak kaç gün uzatmak istediğinizi söyliyebilirsiniz.Herhangini ücret talep etmemekteyiz.Arabanızı teslim ederken uzatılan gün ücreti alınır.

Araçlarımızın hepsinden rent a car kasgosu mevcuttur.Kaza yaptığınızda sizden sadece aracın yatma yani günlük parası istenir.Bunun haricinde ücret talep etmemekteyiz.

MÜŞTERİ YORUMLARI