Lüks Filo Kiralama

Büyük iş yerleri için filo olması iş yerinin görkemini artırır. Fakat bunun için araçların bakımı, vergisi gibi durumlar iş yerleri için hem vakit kaybı hem de maddi kayba neden olur. Bu nedenle iş yeri sahipleri filo yükünden kurtulmak için lüks filo kiralama yaparak hem müşterilerini hem de çalışanlarını kolayca memnun edebilirler.

Filo Satın Almak Yerine Filo Kiralamak İş Yerleri İçin Vakit Kazancı Olacaktır

Filoya ihtiyacı olan firmalar ya da büyük iş yerleri filo satın alarak büyük bir hataya düşebilirler. Çünkü filonun vergisi, bakımı, yasal işlemleri gibi durumlar iş yerleri için hem vakit kaybı hem de maddi kayıp anlamı taşır. Zaman kaybetmek istemeyen iş yeri sahipleri iş yerlerinin amacına en uygun filoları kiralayarak tasarruf edebilirler. Bununla beraber bazı firmaların filo almak için yeterli maddiyatları yoktur. Filo almak yerine uygun fiyatlarda olan filoları kiralayarak iş yerlerinin prestijlerini de artırabilirler.  Filo kiralama her durumda daha avantajlı olacaktır.

Filo Kiralama Hizmetinin Faydaları

 

filo kiralama, filo kiralama fiyat listesi, filo kiralama fiyatları, filo kiralama kampanya
Filo almak yerine uygun fiyatlarda olan filoları kiralayarak iş yerlerinin prestijlerini de artırabilirler.  Filo kiralama her durumda daha avantajlı olacaktır.

Araç kiralama hizmeti birçok alanda ihtiyaç duyulan bir hizmettir.  Araç kiralamada farklı hizmet ve alternatifler de bulunuyor. Örneğin iş yerlerinin çoğunlukla tercih ettiği filo kiralama hizmeti birçok avantaj sunuyor. Filo kiralama hizmeti sayesinde iş yerleri araç alma masraflarından kurtularak cüzi miktarlara araç temin edebiliyorlar. Ayrıca kiralanan araçlar yeni model araçlar oluyor ve tamir, bakım masrafları olmuyor. Bu sebeple iş yerleri filo kiralama hizmeti sayesinde araç ihtiyaçlarını giderebiliyorlar. Araç kiralama firmaları bu şekilde daha birçok alternatif sunuyor. Araç sahibi olmayanlar için bu hizmet çok faydalı oluyor. İşletmeler içinde sunduğu kolaylıklar sayesinde tercih edilir oluyor.

Filonuzun amacına uygun hizmet edebilmesi ve güvenliğinin tam anlamıyla sağlanabilmesi için, sürücüler, yolcular ve filoda yer alacak diğer kişileri tanımanız ve onlardan bilgi almanız gerekebilir. Çünkü filonuz sizden çok onu kullanan kişilere emanet olacak ve bu sürecin başarılı şekilde tamamlanması için bu kişilerin operasyonel birikimlerinin tespit edilmesi ve bu konuda eğitimlerinin tamamlanmış olması büyük önem taşıyor.

Araçlarınızın hangi periyotlarla değiştirmeniz gerektiğini belirlemek için filonuzda yer alan araç tiplerini analiz etmelisiniz. Böylece hangi aracın ne sıklıkla bakıma ihtiyaç duyacağını ya da değiştirilmesi gerekeceğini öngörebilirsiniz. Bu işlem aynı zamanda gelecekte ortaya çıkabilecek kimi bakım ve onarım maliyetlerini de minimuma indirmenizi sağlarken, iş akışınızın sekteye uğramasını önler.

Filo büyüklüğünüz ne olursa olsun, öncesinde yukarıdaki noktalardan yola çıkarak hazırladığınız filo stratejiniz; işletmeniz için hem zaman hem de giderler anlamında tasarruf yapmanızı sağlayacak. Üstelik bu stratejiyi araç kiralama şirketinizin temsilcisiyle paylaşabilir ve özellikle araç seçimi ve bakım/onarım süreçleriyle ilgili size özel bir çalışma isteyebilirsiniz.

Etiketler: filo kiralama, filo kiralama fiyat listesi, filo kiralama fiyatları, filo kiralama kampanya